Pompy ciepła

Pompy ciepła

Nasza firma poza montażem i serwisem klimatyzacji zajmuje się także pompami ciepła. Jeśli więc szukają Państwa firmy, która w ofercie posiada montaż pomp ciepła na Dolnym Śląsku. Jeśli szukacie Państwo profesjonalistów z zakresu klimatyzacji, chłodnictwa i pomp ciepła to zapraszamy do kontaktu.

Pompy ciepła dolny Śląsk — czym są?

Pompy ciepła to urządzenia, które pobierając energię z otoczenia, rozprowadzają je następni wewnątrz obiektu. Ich montaż bardzo często realizowany jest w nowopowstałych domkach. To jedno z urządzeń, dzięki którym udaje się pozyskać czystą, ekologiczną energię przy niewielkich kosztach. Poza ogrzewaniem budynku istnieje także możliwość ogrzania wody użytkowej, a także ochłodzenia pomieszczeń w czasie upałów.

Pompy ciepła możemy podzielić na dwa rodzaje. Są to gruntowe pompy ciepła, które jako źródło ciepła wykorzystują energię z gruntu. Taka pompa ciepła jest wydajna i istnieje możliwość zastosowania jej jako jedyne źródło ogrzewania nieruchomości.

Drugi rodzaj pomp ciepła to pompa powietrze-woda, która energię pobiera z powietrza na zewnątrz. Za pomocą specjalnego czynnika i jego sprężenia, wykorzystuje ciepło do podgrzania wody grzewczej i c.w.u.


Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nasz dział BLOG.

Jakość której ufamy

Marki które montujemy

Klimatyzacje Kaisai
Klimatyzacje DAIKIN
Klimatyzacje FUJITSU
Klimatyzacje GREE
Klimatyzacje Rotenso
Klimatyzacje LG
Klimatyzacje SAMSUNG
Klimatyzacje Haier